| splash132 a întrebat:

Am si eu o problema. mi-am luat un laptop lenovo, si ca sa instalez windowsu, am dat f12 dupa care a trebuit s aleg dintre hdd. odd si pci lan.eu unu nu m prea pricep, dar am observat k cel de la odd a mers(cd cu windows era bagat). problema e k detecteaza cd, se pregateste de instalare si cand sa inceapa da o eroare stop: 0x0000007b ceva de genu.pls help

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

ODD cred ca inseamna optical disk drive, de asta a boot-at.Eroarea pe care o primesti tu e un BSOD.Mai multe detalii si eventual rezolvari ai aici (doar in cazul Windowsului XP)

http://support.microsoft.com/kb/324103/ro

Incearca cu alt CD cu Windows si vezi daca patesti la fel.

| splash132 explică (pentru Bogdanux):

Mi.a mers cu alt cd.mersi

1 răspuns: