| Bogdan7484 a întrebat:

Am si eu o problema, nu mai pot sa citesc msj de pe Instagram. Le primesc, imi arata notificarea dar cand vreau
sa intru in conversatie nu mi le afiseaza.Am incercat sa dezinstalez aplicația si sa o instalez la loc însă nu a rezolvat problema si mi-a sters toate conversațiile. Ce sa fac?
Am un s10 e.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Report către Facebook. Instagram aparține de Facebook, asa ca raportează lor. E problema de la ei și nimeni de aici nu te poate ajuta mai mult.

2 răspunsuri:
| Username272 a răspuns:

Dai un restart la telefon după verifici toate actualizarile (soft, insta, etc) si trebuie sa iti meargă

| Bogdan7484 explică (pentru Username272):

Tot nu merge, am incercat si cu instagramul de pe internet. Problema nu e de la aplicatie, am un alt cont secundar dar acela merge...e problema de la cont.