| SLexuS a întrebat:

Am si eu o problema nu-mi mai merge Microsoft ofice 2007 pana acum imi functiona si nu vreau varianta de a reinstala deci dau pe orice cum ar veni pe powerpoint imi apare acolo Microsoft powerpoint 2007 apoi se opreste pls ajutor asa imi faci toate pls.
P.S

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ce parere ai de asta: https://ro.libreoffice.org/?

| gelu1970 a răspuns:

Vrei sau nu, dezinstaleaza office si apoi il reinstalezi din nou.
2010, 2013 si 2016 nu sunt compatibile cu xp.
daca problema ta e faptul ca nu ai programul pentru al reinstala imi spui.

| Gigantulmaro a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti instalezi Microsoft office 2016. Urmeaza pasii:
1)Intra pe Youtube
2)Tasteaza linkul asta https://youtu.be/PHHjcuku0-o
3)urmareste videoclipul care te va ghida cum sa instalezi Microsoft office 2016 GRATUIT!
MULT NOROC!

| SLexuS explică (pentru Gigantulmaro):

Mersi doar eu am windous xp

| Gigantulmaro a răspuns (pentru SLexuS):

Nu cred ca are nimic.In descriere la videoclip arata 2007 si eu l-am instalat si am windows 10