| yoho a întrebat:

Am si eu o problemă. Nu-mi mai stiu parola de la Facebook, insa nici nu primesc mesajul cu codul pentru resetare a parolei pe telefon. Am cerut ajutorul prietenilor apropiați pentru a-l recupera, am introdus codurile si zice ca nu-s bune. Aveti vreo idee? Ce sa mai fac? Cum as putea lua legatura directa cu cineva pentru a-l recupera?

1 răspuns:
| ALEXROMANIA36 a răspuns:

Sfatul meu este sa reincerci cu mesajul pe mobil. Am trecut prin ceva asemanator, si, intr-un final a functionat