| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema! Nu stiu ce-am facut si mi-am instalat din nou mssengerul si acum nu-mi mai merge! Am incercat sa intru pe tahoo mail si a mers deci nu mi-am uitat parola si am si descarcat si isntalat alte versiuni(l-am dezinstalat din control panel)si i-am dat si acolo la setari la messenger is tot nu merge! Cine ma ajuta promit ca primeste funda! Mersi pentru ajutor. big hug :*
P.S. Am windows 7

Răspuns Câştigător
| shadyeminem35 a răspuns:

Se mai intampla nu este din cauza ca ai windows 7.Incearca sa dezinstalezi din nou si sa il instalezi iarasi. Apoi da un restart.S-ar putea sa nu mearga din prima dar nu te lasa batuta.Si eu am avut mai demult aceasta problema.Nu este din cauza pc-ului tau sau din cauza windowsului ci din cauza messengerului asta nou.Bafta sper sa te fi ajutat

| anonim_4396 explică (pentru shadyeminem35):

Si s-a dovedit ca imi uitasem parola laughing, dar totusi mersi pentru raspuns si ai scris atat...meritai si tu o fundita.laughingMs oricum!

2 răspunsuri:
| rocketguy3321 a răspuns:

Salut! vezi ca nu pot sa iti raspund la mesaj (cv legat de statutul de membru junior aici pe TPU.) uite raspunsul meu aici:

-----------------------------

Salut! Nu prea stiu, in ultima perioada am fost foarte ocupat, nu prea am mai inceput niciun proiect nou. Dar is deschis la idei.
Imi poti trimite pe email: rocketguy3321@yahoo.com
informatii despre tine: varsta, orasul in care stai (nu prea conteaza de fapt da nah), hobby-uri, studii, pasiuni, ce experienta ai in domeniul web si cam ce stii sa faci. Astept cu nerabdare mail-ul tau, si... cine stie? happy