| roby911 a întrebat:

Am si eu o problema sau nu stiu daca e o problema, am achizitionat un iphone 3gs, si in telefon la meniu nu imi apare aplicatia iPod, ma poate ajuta cineva sa imi spuna cum o gasesc big grin happy.

Răspuns Câştigător
| NYLAMN a răspuns:

Deci, descaraca ifunbox( e gratis). Conecteaza iphone-ul la pc sau mac.Intra in System Aplication/Music player sau ipod...in fine ceva legat de muzica.Acolo gasesti fisierul info.Tragel pe desktop si deschidel cu notepad. ai sa gasesti acolo intre 2 array-uri( sunt niste cuvinte din acel fisier) Appstore hidden ...sterge tot ( inclusiv array-urile) pune fisierul info la loc in 'ipod'. Restarteaza telefonul si ar trebui sa ti mearga. Sper ca ti am fost de ajutor.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Fa un update la ios