| Gabriel_Marius_1999 a întrebat:

Am si eu o problema si va rog mult sa ma ajutati! Am o tableta Allview AX2 Frenzy, problema este ca nu am mai putut sa instalez niciun joc, imi spunea ca nu este spatiu de stocare suficient desi aveam de 3 ori mai multa memorie ca sa il instalez si o alta eroare era ceva cu USB nu imi mai aduc aminte sigur
Buun pana aici. Dupa ce am vazut ca nu mai pot sa instalez jocuri, m-am gandit sa dezinstalez actualizarile la Magazin Play( sistem Android) si sa revin la versiunea din fabrica.
Bun si pana aici. Apoi cand am vrut sa instalez din nou jocuri iarasi mi-au aparut erorile enunțate mai sus.
Spuneti-mi si mie cum revin la versiunea de Magazin Play de dinainte [ versiunea de dinainte de dezinstalare a actualizarilor era 4.2.2.324 ( cam asa era. oricum era cea mai noua versiune de Magazin Play), iar versiunea din fabrica este 3.2.243 ( tot cam asa.)

Va rog ajutati-ma! Dau funda! Multumesc din suflet

EDIT: A revenit la versiunea normala la care era, iar acum ceea ce vreau sa ma ajutati e cum scap de erorile de mai sus pentru ca tot e asa, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| xcamaradx a răspuns:

Cel mai bine e sa ii suni, daca e in garantie si mai bine.
http://allview.ro/suport-service/