| FursecCuCiocolata a întrebat:

Am si eu o problema!sadcrying
Sunetul calculatorului meu nu mai merge! Adica cand vreau sa ascult o melodie sau cv sau sa ascult un sunet pe calculator nu se aude nimic. Si volumul este la maxim si m`am uitat si la setari si e super oke dar nu se aude chiar nimic!sadcrying
Ma puteti ajuta va rog muult?!sadcrying

4 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

E d la placa de sunet
trebuie sa-ti iei alta

| FursecCuCiocolata explică (pentru costy20):

Ma gandeam eu...:] mersi mult costy asa o sa fac cand am timp mersilove struck:*:]:d
si inca cv daca ma poti ajuta... cam cat costa o placa de sunet sti?:d;;]

| virus29 a răspuns:

Se poate sa fie si de la driver-ul de sunet (intri in control panel dai click pe up de doua ori si o sa vezi iconul my computer dai clik dreapta pe el > proprietati > hardware > device manager ( daca arata vreun semnul intrebarii cu galben inseamna ca nu iti functioneaza driver-ul respectiv si trebuie instalat > bafta

| FursecCuCiocolata explică:

Ma gandesc sa incerc sa pun boxe la calculator ca poate asa merge ca asa era si la calculatorul mamei de la servici. nu i se auzea fara boxe si acum cu boxele mrg. voi incerca asta cu boxele iar daca nu merge voi incerca ce mi-ati spus voi mersi muult de ajutootlove struck:*>:d