| tamtamtam a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa activez web`n`walk pe un telefon samsung galaxy fit s5670, dar cand trimit mesaj pentru a-mi valida extraoptiunea, primesc inapoi ca aceasta extraoptiune nu poate fi configurata pe acest telefon. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Va trebui s asuni la 1234 apoi sa formezi 110 pentru a intra in legatura cu un operator de la departamentul de Date si sa activezi serviciul Web"n Walk iar pentru setari pentru buna functionare a acestu serviciu intreaba la 1234 daca este compatibil cu acest serviciu si sa-ti trimita setariile pe o adresa de e-mail daca nu sunt setari manuale