| Raul2109 a întrebat:

Am si eu o problema!
Vreau sa imi instalez un antivirus in calculator... am descarcat avira si panda dar cand intru in ele, se instaleaza putin si pur si simpu dispare... Ce se intampla? ce sa fac? VA ROOOOG

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Du-te in start\computer\disc C (dublu clik)\fisiere program(dublu clik) si vezi daca gasesti acolo ambii antivirusi sa-mi spui! (da-mi un mesaj sa nu te mai caut eu pe aici... abia am vazut ce ai postat tu)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Prietene! nu poti sa ti in pc 2 antivirusi!(in felul asta nu o sa-ti mearga nici unul dintre ei)...dezinstaleaza-i (nu stergere)si apoi instaleaza unul (care vrei tu)din ce ti-a pus blackangel72 acolo!

| efpies a răspuns:

Daca ai incercat sa le instalezi amandoua nu o sa mearga!

| Raul2109 explică:

BAI
Eu am descarcat antivirusul, dar cand am intrat in el, s-a incarcat putin si pur si simplu a disparut ~x(
SI s-a sters singur... NU MAI SUPORT!
Spuneti-mi ce sa fac?

| blackangel72 a răspuns:

Avira AntiVir Personal – instalare si setare

http://landpc.wordpress.com/......si-setare/

(se poate accesa direct acest site ducand sageata cu mausul pe el, tinand tasta Shift apasata si click pe tasta stanga a mouse-ului, sau copiat acest link in browser);

Instalare si configurare Panda Cloud Antivirus

http://www.service-de-calculatoare.org/......virus.html