| ReDIoNuT a întrebat:

Am si eu o tableta Allview AX4 nano. Stie cineva cum se inchid aplicatiile de pe ea? Deoarece bateria se duce foarte repede. Si de-abea azi am luat-o.

Răspuns Câştigător
| qtrix a răspuns:

I-ati ES Task Manager de pe google play. Dupa ce l-ai instalat o sa ai un widget cu numele sau. Adaugi acel widget pe ecran si de fiecare data cand iesi dintr-o aplicatie poti sa dai pe el pentru a le inchide. FUNDA happy

2 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Banuiesc ca tableta are sistem de operare Android...happy aplicatiile se inchid exact ca la android

| codry223 a răspuns:

Instaleazati battery doctor, dai scan si iti arata care programe sunt deschise si poti alege sa lasi fb de exemplu si altele...