| danieldumitru80 a întrebat:

Am și eu un amplificator la care am legat 2 boxe pasive, bineînțeles și un mixer.
Acum vine întrebarea,am găsit la cineva un sobwoofer activ,,Se poate lega cumva subwooferul activ la laptop independent de amplificator, se poate auzi același sunet în același timp.
Mă interesează bassul din sobwoofer

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ia semnal pentru subwoofer din amplif de la ieșirea de căști sau o ieșire aux din mixer. Altfel s-ar putea să ai un decalaj intre bass și boxe