| narcis14 a întrebat:

Am si eu un blog si as vrea sa stiu cum castig bani din profitshare de la eMAG? Vizitatori mei trebuie sa si cumpere ceva ca sa primesc eu bani? Sau cum vine faza asta cu profitshare? Si fara google adsense ca nu m-au acceptat nu stiu de ce.

2 răspunsuri:
| DonCafe a răspuns:

Pai da la profitshare de la eMAG vizitatorii care ii aduci tu trebuie sa cumpere ceva si tu vei primi un comision unde el va depinde de valoarea comenzii, daca isi va cumpara o plasma de 100Mil atunci vei primi lejer si tu catevawinking Cat despre adsense sunt foarte stricti si nu prea mai accepta orice site.

| narcis14 explică (pentru DonCafe):

Ar mai exista si alte metode prin care sa fac niste banuti? Inafara de alea de mai sus.