| gotzky a întrebat:

Am si eu un DVR mai vechi pe 16 canale (http://downloads.rhinoco.com.au/dvr/DVRDIAMOND-Manual.pd f - fara telecomanda ca am pierdut-o) pe care vreau sa-l reactivez prin instalarea unui sistem de supraveghere a autoturismului personal "gratie" persoanelor dusmanoase care imi vandalizeaza masina. Problema este ca are un username "ADMIN" si o parola (care initial a fost 1234 si acum evident nu mai este). Intrebarea mea este urmatoarea: Cum resetez DVR-ul la setarile initiale luand in calcul ca evident am uitat parola?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai uitat si parola si nici telecomanda lui nu o ai? Este greu, trebuie dus la un atelier reparatii radio tv si un electronist bun sa o reseteze si sa ti caute telecomandă.