| biancatt a întrebat:

Am si eu un iphone 4 codat pe o retea din germania. este adus de acolo si nu merge sa bag cartela de cosmote...se poate decoda in romania?

3 răspunsuri:
| vibers9 a răspuns:

Intereseaza-te de Gevrey sim ( e un suport in care pui cartela sim ca sa functioneze indiferent de retea ) sau ai putea sa il decodezi normal insa costa enorm de mult si preturile difera de la o retea la alta. Preturile sunt undeva intre 200-700 lei pe decodare.

Cel mai indicat e sa iti iei un Gervey

| Laurentiuuu a răspuns:

Da

| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Dap.Te duci la un dinasta de telefoane si rogi sa til decodeze o decodare e in jur de 25 cel mai mult 50 lei. Cam asa 25; 50 lei. Depinde si de telefon.