| Skizzo123 a întrebat:

Am si eu un laptop Lenovo g500 cu i5 placa dedicata amd de 2Gb si inca o placa de 1 Gb si 6gb ram. Toate jocurile imi merg pe placa amd si cand vreau sa deschid ceva ce ruleaza pe placa amd imi da "catalyst control center host application has stopped working" Asa imi arata chiar si cand intru in setarile placij video. Daca rulez jocurile pe placa de 1 Gb imi merg, dar mai slab pentru ca e placa mai proasta. Va rog ajutati-ma dau vot + funda.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Intra pe site-ul celor de la ATI si descarca din nou driverul

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat