| anonuser123 a întrebat:

Am si eu un samsung e2510 si ieri vorbeam la telefon in timp ce il tineam la incarcat. Dupa o ora jumatate, telu s-a inchis singur si acum nu mai pot sa-l deschid. Apas pe butonu ala, dar se inchide la loc. Ce credeti ca s-a intamplat? A murit bateria si trebuie s-o schimb? Mai sunt sanse sa-si revina?

2 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Posbil sa se fi stricat bateria se mai intmpla mie mi s-a intmplat cu una noua incearca sa o schimbi. funda?

| addflo a răspuns:

Scoate bateria. Asteapta 30 secunde. Pune bateria înapoi. Incearcă să-l deschizi. Daca nu merge mai pune-l odata la încărcat. După 30 minute incearcă să-l deschizi cât timp e in priză. Dacă merge asa scoate-l din priză şi vezi cât te ţine bateria.
E posibil doar să se fi blocat soft-ul.