| ღAndréeღ a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy Fit S5670 si nu stiu cum sa imi schimb tonul de apel la el...:-s Dau funda :*!

3 răspunsuri:
| Trollerul a răspuns:

Este cu android, deci intri la muzica, alegi o melodie si ti degetul apasat pe ea vreo 3-4 sec si o sa apara o lista, selectezi utilizati ca ton de apel al telefonului. happy

| ღAndréeღ explică (pentru Trollerul):

Pai nu este...scrie decat : partajare, stergere, mutare, copiere, redenumire, detalii straight face

| Trollerul a răspuns (pentru ღAndréeღ):

Ce versiune de android ai?, chiar acolo in lista cu melodii, ti apasat pe o melodie si trebuie sa fie selectati ca ton de apel...