| cristithebest28 a întrebat:

Am si eu un Sony Ericsson W 200 si nu-mi pot da seama cum sa-l decodez.Am programul omnius care se zice ca-l decodeaza, dar nu stiu cum. Ajutati-ma va rog,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe topsony.com, acolo gasesti tot ce te intereseaza, iti faci cont si apoi poti downloada-unlocking patch.Eu am cont pe topsony dar nu poti downloada mai mult de 100mb, nu stiu cum functioneaza omnius, dar nu cred ca vei face rost de licenta prea repede. Cauta alte programe, bafta.

1 răspuns:
| CodRiNitu a răspuns:

Salut. Nu te lua dupa toate programele ( Facaturi de genu decodeaza telefonul ) ca nu prea ai sanse sa il decodezi. Parerea mea mai bine du-te cu el la un servis de telefoane mobile si acolo til decodeaza maxim 500 de mii iti ia nici atat 300. Sper ca te-am lamurithappy Funda. mersi