| Florindfhgf a întrebat:

Am si eu un televizor Funai LCD 86cm si vreau sa stiu daca se poate conecta unitatea la el,daca da sa`mi spuneti si cum, multumesc anticipat :d

5 răspunsuri:
| col3 a răspuns:

Se poate...ai nevoie de cablul ala cu mufe albastre care iti leaga unitatea de monitor.

| Florindfhgf explică:

Pai am observat ca are pe acolo de conectat da sunt mai mari suporturile acelea decat mufa cu care conectez sad

| col3 a răspuns (pentru Florindfhgf):

Poti spune un model mai exact? Adica o serie ceva?

| Florindfhgf explică:

Funai lcd a2726 big grin

| col3 a răspuns (pentru Florindfhgf):

Pe net zice ca ar trebui sa mearga cu cablul de conectare dintre unitate si monitor (cel cu mufe albastre).