| anonim_4396 a întrebat:

Am sims 2 si cateva extensii si nu stiu ordinea in care trebuie sa le instalez ca sa imi mearga. Le am de foarte mult timp si salivez la ele fara sa le pot juca deoarece nu stiu ordinea aia. extensile sunt: sims familly fun stuff, pets, sims seasons, bon voyage.mai am si sims 2 deluxe si nu stiu cum sa il instalez ajutoor va rog mult.Multumesc

8 răspunsuri:
| danaalexa a răspuns:

Ai daemon? acolo le instalezi care vrei daca vrei pets il instalezi ala daca vrei altu altu nu merg deodata. si va merge garantat cand montezi imaginile in daemon tools iti va spune el mai departe ce trebuie sa faci sper ca te-a ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mia intai trebuie sa-l instalezi pe sims 2 deluxe apoi nu cont cum le instalezi pe celelalte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea numai raspunsuri gresite dai...

| ioana_5584 a răspuns:

hee hee Eu am 16.si le instalez in ordinea urmatoare...
1)sims2
2)sims2seasons
3)sims2bonvoyage
4)sims2pets
5)sims2 family fun stuff
Cat despre sims2 deluxe nu il am si nu stiu cum trebuie instalathappy

| Andreea_8861 a răspuns:

Primul trebuie sa fie neaparat sims2 simplu, dupa care instalezi extensiile in ce ordine doresti happy succes

| Andreea_8861 a răspuns:

Sims deluxe daca nu ma insel are sims2 clasic + sims 2 nightlife, deci trebuie sa instalezi mai intai sims2 dupa care nightlife happy

| Alexcolev a răspuns:

Pai cum sa-ti zic eu am trei extensi bon voyage, night life si celebration stuff plus doubled deluxe ca sa ai deluxe cum il ai tu trebuie sati dezinstalezi sims 2 ca asa merge o sati ia o ora ca mie mia durat asa. Sucess