| slipknot a întrebat:

Am sims 2 si sims 2 pets si am incercat sa imi bag in joc chestii noi cum ar fi mobila, haine etc. dar nu am acel folder cu descarcate si nu stiu unde sa le salvez ca sa imi apara in joc.Am incercat sa fac eu un folder cu descarcate si le-am bagat acolo dar nu merg, nu imi apar in joc obiectele respective.Ma puteti ajuta? Dau fundita

6 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Intra in local disk c -> documents and settings -> al doiles folder ( nu cel cu all users ) -> my documents -> EA Games -> the sims 2
si daca in folderul sims 2 nu ai folderul downloads, il creezi tu
tot ce descarci bagi acolo si o sa-ti apara in joc

| KlaudyaAddha a răspuns:

Eu am descarcat direct mobila, haine, etc. Nu era creat nici un fisier, dar atunci cand am intrat in EA Games-> The Sims 2, am vazut ca a fost creat un fisier cu numele "Downloads". Acolo am gasit toate fisierele.
Apropo, eu n-am dat pe "Save file", am dat pe "Open" si am selectat sa porneasca in Body Shop(pentru a se instala).

| AcadeaMulticolora a răspuns (pentru KlaudyaAddha):

Merge si la versiunea piratata?

| Andr33a_7806 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa le deschizi pe toate ca sa se instaleze in joc.

| DreamMachin3 a răspuns:

Dami si mie sims 2 pls pls iti dau id-u cosmin_laurentziu2009

| DreamMachin3 a răspuns:

Dami si mis sims 2 iti dau id-u cosmin_laurentziu2009