| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Am spart geamul de la iphone 4s, telefonul merge perfect nu dar ma deranjeaza spartura și aș vrea sa comand un geam nou de pe okazii am vazut ca e 14 lei unul.Daca ma duc la un service cu el mi-l pot pune ei ca eu nu ma bag. Daca da cat m-ar costa și cat le-ar lua?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Mai bine du-te la ei și spune le problema. Doar întreabă prima dată și dacă ti convine, lasă l sa l repare.
Tot ei îți vor da comanda și de geam, nu e nevoie sa l cumperi tu.

1 răspuns:
| Princess14022006 a răspuns:

Buna!
Daca te vei duce la service, iti vor spune ca vor comanda ei si ce comanda ei este mai scump, daca sunt ok si le zici ca iei tu, e ok. Ca pret...depinde de service, poate au montaj gratuit daca comanzi de la ei. Ca timp...tot la fel depinde de service daca sunt ocupati etc. mie mi l-a demontat si mi l-a montat pe loc. Succes!