| king5151 a întrebat:

Am spart o telecomanda si au iesit piesele din ea, cipul, carcasa toate sunt intregi doar ca au iesit. Am incercat sa le pun la loc, am pus cipul prima data pe butoane, dupa carcasa si apoi bateriile si nu se inchide de tot, nu stiu ce am pus gresit, ma poate ajuta cineva? Nu functioneaza telecomanda

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Poate ai rupt vreun pin de plasti care lega cele doua parti de plastic care acopera interiorul. Nu stim cum arata telecomanda ta, o poza cu toate piese ar fi super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți înțeleg îngrijorarea. Dacă nu fixezi telecomanda pana mâine sau cine știe când, vede tatăl tău și ghici pe cine ia de păr? laughing tunde-te chel de pe acum.

| Iamforfun a răspuns:

Mergi cu telecomanda stricată la un magazin de televizoare, unde au telecomenzi universale și este și service de televizoare.
Acolo ti-o repară, dar dacă nu se poate repara, cumpără o telecomanda universala.