| Flory_4599 a întrebat:

Am sters Adobe Flash Player din PC meu din greseala. Tot incerc sa mi-l instalez din nou, dar nu merge. Imi apare Failed Initiaze.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Arunca un ochi peste acest forum. Te va ajuta.

http://forums.adobe.com/thread/889934

| Flory_4599 explică (pentru MnereaDarius):

Am aruncat un ochi peste, inainte sa postez intrebarea. Spunea ca in caz ca imi apare Failed Initiaze e ceva in legatura cu antivirus-ul.

| Flory_4599 explică (pentru MnereaDarius):

Nu stiu cum am facut, dar am reusit. Mlutumesc >big grin

4 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Ce windows ai? depinde daca windowsul tau e pe 32 biti sau 64 biti. daca pe 32 atunci scrie Adobe flash player 11-32 bit si cauta daca 64 scrie Adobe flash player 11-64 bit

| Flory_4599 explică (pentru Roxin_Alex_1989):

Am incercat, dar tot nu merge. Imi apare Failed to Initiaze.