| RobciucTudor a întrebat:

Am sters din greseala conversatia pe what's app cu cineva, ultimul meu backup fiind in mai 2019. Tin neaparat sa recuperez conversatia respectiva. S-a mai confruntat cineva cu problema asta? Caut pe net de 2 ore si nu gasesc nimic. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu prea ai cum. Exista ceva tutoriale pe YouTube, dar sunt cam obscure, daca ai Android e posibil sa mearga, dar pe riscul tau. Ai putea cere de la celalalt participant la conversatie un backup sau niste screenshot-uri daca se poate, desi nu prea este practic deloc.

| anonima188888 a răspuns:

Daca ai șters.o nu mai poti recupera, doar daca ai arhivat.o, atunci poti dand la conversații arhivat