| Drunkenhearts a întrebat:

Am sters din greseala un playlist de pe youtube. vreo sansa sa il recuperez? please help

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Din pacate nu.Sistemele de protectie impotriva stergerii accidentale(Are you sure?) sunt singurele masuri care se iau. Imediat ce tu ai sters playlistul, locul a fost ocupat de alte informatii, dat fiind ca traficul de date de pe Youtube este de peste 8000 de Terra Flopi/secunda. Imi pare rau, dar sunt convins ca putina determinare te va ambitiona sa realizezi un play-list mai bun. Nu renunta. Bafta

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, numai ai cum.
Peace ♥

| Kariin a răspuns:

Din pacate nu! Va trebuii sa o iei de la inceput,