| anonim_4396 a întrebat:

Am sters multe poze si videoclipuri din telefon(iPhone), fiindca nu mai aveam memorie deloc, acum pozele imi ocupa doar 12 GB, inainte imi ocupau 42 GB, iar acum restul aplicatiilor imi ocupa in total adunate maximum 3 GB. Problema este ca telefonul meu s-a blocat la 63, 4 GB ocupati din 64! Desi sunt ocupati maximum 15 GB din 64! CE AS PUTEA SA FAC? ATI PATIT ASTA? CUM ATI REZOLVAT-O? IPHONE CEL MAI PROST TELEFON!

3 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Cand ștergi pozele, Ajung mai întâi pentru câteva zile la "șterse revent".

| anonim_4396 explică (pentru Anonim9114562123):

Am verificat de ja si sunt doar 40 de poze acolo, sterse recent functioneaza doar atunci cand ai suficient spatiu de stocare

| thesilentsoul a răspuns:

Incearca sa dai un restart din fabrica cu backup facut, iar dupa poti folosi google photos daca mai ai probleme cu memoria din cauza pozelor, acolo ai spatiu nelimitat se salveaza pozele de le telefon si dupa le poti sterge salvand spatiu, ele ramanand in google photos.