| Eugeniusu a întrebat:

Am sters o poza de pe iphone, cum o pot recupera?! Dau funda si vot si foarte multe multumiri!
Daca conteaza, poza a fost stearsa din ambele albume foto, am un iphone 7.

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Racuva pentru iphone

| RedTMS a răspuns:

Intri in galerie, apesi pe albums si dai in jos pana la sfarsit. Acolo vezi o sectiune care se numeste "recently deleted" dai pe aia si acolo vezi pozele sterse. Apesi pe o poza si dai pe "recover". Daca poza/pozele sunt mai mult de 30 de zile acolo sunt automat sterse. Daca nu apar acolo (adica au fost sterse) s-ar putea sa poti sa le recuperezi din iCloud. Sper ca te-am ajutat!

| Eugeniusu explică (pentru RedTMS):

Le-am sters din ambele parti