| anonim_4396 a întrebat:

Am sters o poza de pe telefon si o vreau neaparat inapoi cum o recuperez? cu program sau ceva? spuneti-mi va rogggg ce sa facc

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este o varianta dar trebuie sa ai cablu de date si softul de instalare al telefonului. Daca poza era pe un card de memorie...este mai simplu. Daca posa era in telefon mergi la baieti la un servici daca tu nu ai cablu si softul telefonului. Daca ai, descarca un soft de recoveri si o rezolvi.

| RS4 a răspuns:

O cauti pe calculator, o gasesti, o trensferi din nou pe telefon! alta sansa nu ai! bafta!

| alecs871 a răspuns:

Nicio sansa.

| blue29 a răspuns:

Daca ai cablu de date conecteaza telefounl la pc si apoi incearca sa gasesti poza cu recuva.
http://www.piriform.com/recuva

| BurnAlex a răspuns:

Dupa cum spune ronin, daca ai cablul telefonului se poate si din telefon, iar daca era pe card si mai usor! Important este ca informatia sa nu fie suprascrisa, adica sa fii salvat altceva in locul unde fusese poza! Drept program cu care sa incerci, recomand recuva de la piriform!