| SttupidLove a întrebat:

Am sters pe cineva din lista de prieteni de la facebook si nu stiu cum sa il adaug la loc nu imi mai apare numele lui daca il scriu si nici lui numele meu.Cum fac sa il adaug iar?

Răspuns Câştigător
| LauraAndra a răspuns:

Pai te duci la Privacy Settings apoi dai in jos si o sa iti apara undeva Blocked People and Apps dai acolo si o sa iti apara toti cei pe care i-ai sters de la prieteni si in dreptul fiecaruia scrie Unblock dai acolo si gata. Funda? big grin

7 răspunsuri:
| DaliiLa a răspuns:

Pai daca l-ai sters uitate la prieteni unui prieten comun.

Dar daca l-ai blocat:
Intra la setari de confidentialitate, si dupa la Persoane şi aplicaţii blocate si o sa vezi tu acolo big grin

Fundaa puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa il adaugi la Dragoste si sex?

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Ii scrii numele la search si ii dai iar add.Succes!

| Andrei_Valeria_1959 a răspuns:

Noah Cadman

| David_Gheorghe_1952 a răspuns:

Vreau să adaug pe cineva pe care l-am șters din listă.

| LakatosAlexandru a răspuns:

Eugenia Turda

| Nedelcu_Nelutu_1977 a răspuns:

Da am șters și nu îmi mai amintesc numele de pe Facebook