| Elena1234456 a întrebat:

Am sunat un coleg cu numar ascuns (sunt sigura ca am sunat cu numar ascuns) iar el mi-a aflat numarul (nu il stia) si m-a sunat inapoi. Intrebarea mea este cum vezi ce numar te-a sunat, daca apare cu numar ascuns?

5 răspunsuri:
| girlxx21 a răspuns:

Daca are VODAFONE e imposibil sa-ti afle numarul. operatorii iti spun acest lucru numai in cazul in care faci plangere la politie.
In COSMOTE am auzit ca merge sa afli cine te-a sunat nu stiu cat de sigur este.

| WhiteWings a răspuns:

Sunt unele telefoane cu windows si la alea apare numarul indiferent de situatie

| Casiana a răspuns:

Suni la centrala telefonica si spui ca vrei sa afli detalii despre numarul care te-a sunat ultimul, sau macar vrei sa afli numarul!

Pa, pa!

| 1968 a răspuns:

Nu dar poti sa raspunzi pe acelasi numar care suni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreaq! s. a dus la orange rolling on the floor)sau la vodafone sau de unde are el telefonullaughing si a intrebat. se poate afla numarul decat daca e pe abonament.winkingsi...trebuie sa cunosti pe cineva .ca altfel nu te ajuta. oricum nu au voie sa iti zica numarul. poate sa il bage la puscarie pe alahee heema rog:-J ...asa se aflawinking