| DIDIANAREDNIC a întrebat:

Am tableta Allview alldro speed si nu ma pot conecta la internet cu modemul Vodafone k3772-z.va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| StiXxX a răspuns:

Nu merge pentru ca ori nu ai instalat programul PPP Widget din google market, ori nu este modemul compatibil cu aceasta tableta. Sunt mai multe modele, intereseaza-te. Si instaleaza aplicatia aia, si sigur merge daca modelul e compatibil.

| Gagiu_Karina_1998 a răspuns:

Nu sunt sigura dar tabletele nu se pot conecta la internet prin modem, ci doar prin wi-fi.