| FarCryPrimal a întrebat:

Am tableta ASUS FonePad KO 12 si nu-mi amintesc parola cu model si im cere email si parola Google la mine daca apas Butonul power si volum sus imi apare meniul recovery si imi apare 4 optiuni,,Recovery Mod",,Power Off",,Restartbootloader"si,, Normal boot"
am incercat fiecare si nu merge daca dau la,, Recovery Mod"imi da eroare.
Va rog ajutati-ma.
Multumesc Frumos.

1 răspuns:
| dukuletzu a răspuns:

Incearca asta si sper sa zici ca ti-ai luat tableta nouahttp://www.hard-reset.com/asus-fonepad-hard-reset.html