| Bantichi11 a întrebat:

Am telefon iPhone 3GS, si am o problema-daca stau pe el, (2-3), el se inchide se face ecranul negru si dupa aceasta il pun la incarcat, imi arata ca bateria este plina su undeva 99/98%, ce pot sa fac? unde este problema?

Răspuns Câştigător
| andreifilip a răspuns:

Salut! Si eu am avut iPhone 3GS si am avut aceeasi problema... Telefonul are o varsta si usor, usor o sa-si dea duhul si nu ai ce sa-i faci la un GSM o sa-ti zica sa iti iei alutl dar merita incercat poate e de la baterie. Funda?