| Alex_Alexis_1978 a întrebat:

Am telefonul compatibil IR, dar nu gasesc in aplicatia Watch On de la Samsung, firma mea de la aerul conditionat. Am aer conditionat de la LDK si nu gasesc nici o potrivire cu meniul de cautare din aplicatie. va rog ajutor innebunesc si acum vara sa nu mai gasesc telecomanda la aer conditionat

1 răspuns:
| D3lUxE a răspuns:

Salut. Exista si aplicatii in Google Play care fac asta, nu doar aplicatia de la Samsung.

Poftim:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.remotefairy