| damianul22 a întrebat:

Am telefonul Nokia Lumia 520 si cand vreau sa folosesc aplicatia messenger nu imi merge.Imi spune ca de pe data de 29 aplicatia nu mai merge pe aceasta versiune care o folosesc, imi da un link care ma duce la pagina Microsoft ca sa updatez aplicatia messenger si cand descarc aplicatia imi da acelasi mesenger care nu merge.Ce pot sa fac? Chiar am nevoie de messengerul de pe Facebook.

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Trebuie sa dai update all an store la mine merge dar am lumia 640

| damianul22 explică (pentru iwefgOficiall):

Daca imi spui cum pot face asta, iti dau funda.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Lumia 520 nu mai primeste actualizari de la cat mai multe aplicatii