| Allex_9984 a întrebat:

Am telefonul Samsung ch@t 322! Cand intru in cardul de memorie sa vad fisierele de muzica, imi apare doar 9 melodii!(Imi spune imposibil de afisat fisierele ce depasesc 52 de caractere )Cand intru in music player imi apar toate melodiile! Din ce cauza se intampla asta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| K1nG a răspuns:

Incearca sa conectezi caredu la pc sau laptop si schimbale numele punele un nnume mai scurt si o sa merarga iti garantez. Funda?

2 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Asa se intampla de obicei la cam toate telefoanele Samsung. (si eu pateam la fel). Chestia e urmatoarea numele melodiilor sunt prea mari. Redenumeste-le iar atunci o sa-ti apara.
De exemplu: Artistul X: melodia 5 (www.site.com).
Stergi si lesi doar esentialul (numele)

| Allex_9984 explică:

O sa incerc sa schimb numele melodiilor din calculator! Pentru ca din telefon, din player-ul muzical nu pot face asta!