| Lovelykat a întrebat:

Am telefonul Samsung Galaxy mini...Cum descarc muzica si poze de pe calculator in telefon? dau fundita. Dar, vreau cat mai explicitwinking

Răspuns Câştigător
| Buggz a răspuns:

Pai, depinde ce vrei sa folosesti. Cel mai usor ar fi sa ai USB-ul telefonului, si daca este asta, un capat al sau il pui in telefon, si celalalt capat in calculator si te descurci. Daca nu ai USB-ul, iti poti cumpara un card de memorie si un cititor de carduri(arata ca un stick): Deschizi cititorul, pui cardul in el, dupa care pui cardul in calculator pui muzica si ce vrei tu, dupa care pui cardul inapoi in telefon happy Ar ma fi o varianta, sa ai un stick Bluetooth de la Bluesoil(sau sa cumperi unul), il instalezi cu CD-ul de instalare, dupa care il pui in calculator si functioneaza exact ca orice telefon bluetooth happy (gasesti filme care sa-ti arate cum pe Youtube).
Daca nu ai nici una din cele de mai sus, sunt sigur ca ai un Music Store pe telefon de pe care iti poti cumpara muzica happy

1 răspuns: