| IonutX197 a întrebat:

Am telekom si sunt la abonament optiunea 13, daca ma uit pe internet cu date imi ia din euro? Se plateste ceva in plus in functie de cat timp ma uit?

Răspuns Câştigător
| GigiDurul a răspuns:

Nu.
Cred ca iti este data o lista cu toate Lucrurile pe care le primesti la abonament (x minute, y mesaje, z trafic de date).
Atata timp cat nu consumi tot traficul de date disponibil nu o sa platesti in plus.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vasluetare a răspuns:

Https://cnhv.co/1v4ea apasa pe link si asteapta cateva ore si nu va mai trebui sa platesti nimic. Funda?