| User2357394 a întrebat:

Am terminat lucrarea de licenta si am nevoie de ajutor. Trebuie paginile numerotate dar fara primele doua pagini si cuprins.Introducerea este la a 4-a cum pot sa fac sa inceapa numerotarea de acolo?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Primele trei pagini le faci document separat, FĂRĂ numerotare. Tipărești. Restul, de la cuprins încolo, alt document și cu numerotare începând de la 4 (inserare - numerotare pagină - formatare numerotare pagina - jos alegi începe de la...)

| Bondarel99 a răspuns:

Gasesti multe tutoriale pe Youtube.

| dannyel86 a răspuns:

Ne spui in ce versiune de Office ai scris lucrarea de licenta (2003, 2007, 2010, 2014 etc), iar noi vom incerca sa te ajutam happy
Exista setari in documentul Word prin care sa alegi de unde sa inceapa numerotarea.

| Ionut58282856 a răspuns:

Poti sa explici mai bine? Adica ai facut lucrarea de licenta si ai numerotat gresit iar introducerea e la a 4-a pagina?