| johnbucuresti a întrebat:

Am tras fibra optica de la RDS sunt extraordinar de dezamagit! Mai repede imi mergea pe cablu!
Stie cineva cum pot sa intru in interfata de administrare a router-ului HG8245H
As vrea sa il transform intr-un media convertor
Sau as vrea sa ii fac firmware upgrade
As vrea sa am toate drepturile asupra lui
eu am acum un user si o parola cu care intru dar nu imi plac pentru ca nu mi-au lasat de cat posibilitatea sa imi setez wireless-ul si sa dau restart.
Nu am drepturi sa ii setez PPPoE si alte lucruri

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa reclamatie la ei!
Chiar daca ai reusi sa intrii in setari, tot nu ai putea mari viteza, fiindca probabil e ceva problema pe linia de intrare.

| johnbucuresti explică:

Voi nu intelegeti ca eu vreau sa imi hecaresc propriul meu router ca sa am toate drepturile asupra
proriului meu router
sa devin administratorul router-ului meu propietate personala!

| pantera30 a răspuns:

Buna poate te ajuta asta https://www.youtube.com/watch?v=c5RbQr8Ulb8
dar trebuie sa stii parola de intrare in setarile routerului