| Cerca_Lary_1958 a întrebat:

Am uitat cum descarc pozele din aparat pe calculator, am intrat in removable disk si cum procedez mai departe?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai intrat pe removable disk si pozele sunt acolo, apesi click dreapta pe folderul cu poze si alegi Copy/Copiere. Mergi pe Desktop sau pe partitia pe care vrei sa tranferi pozele, iar pe spatiul gol apesi click dreapta si alegi Paste/Lipire.
Daca pozele nu sunt intr-un folder, dai click pe una din ele, apesi simultan Ctrl si A (pentru a le selecta pe toate, apoi urmezi pasii indicati mai sus pentru folder, pentru a le putea transfera pe pc/laptop.