| bogdanmihai469 a întrebat:

Am uitat in priza, la munca, un incarcator de acumulatori cu acumulatorii in el. Se poate intampla un incendiu daca va sta incarcatorul in priza 3 zile si 3 nopti?

6 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Incendiu sunt foarte slabe sanse sa apara, ar fi o minune chiar, dar bateriile acelea sunt pe duca.

| blAster85 a răspuns:

La ce fel de acumulatori te referi?

| Helpmeforfree a răspuns:

Exista riscul aceste, de 45 la suta din 100 la suta, insa oricum se va consuma foarte mult curent, deci va veni o factura...wow laughing

Ar fi posibil si asta, dar in mod normal consuma mult curent degeaba.

| bogdanmihai469 explică:

Acumulatori mici 1, 5v

| SonnyTK a răspuns:

Nu chiar...