| Unicooorn2001 a întrebat:

Am uitat parola de la wattpad, cum o aflu? Am pus sa imi trimita instructiuni pe mail si astept de o ora acel mail...ce se poate face altceva?

2 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Mai incearca o data si analizeaza bine email-ul, poate l-ai scris gresit. Si in primul rand vezi daca email-ul pe care l-ai scris cand ti-ai creeat contul coincide cu cel pe care i introduci acum (sau pate ti-ai facut contul cu un numar de telefon)
Daca tot intampini probleme anunta-ma.winking

| Unicooorn2001 explică (pentru DaCumSaNu):

Am tot pus sa imi trimita mail, cred ca de 5 ori si inca nu am primit