| Mitrea_Florin_1997 a întrebat:

Am uitat parola de la yahoo mail si nu ma mai pot conecta in nici un fel. nu merge nici cu numar de telefon si nu am email de rezerva pentru ca acel cont e vechi.Ce sa sfatuiti sa fac? Am niste emailuri importante acolo.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Iti faci alt cont si il securizezi mai bine, astfel incat sa poti recupera parola prin telefon sau mail alternativ. Ai putea contacta Yahoo, dar nu cred ca problema va avea o rezolvare garantata.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Alt cont! Cand nu e cap...vai de picioare!

| TCosminn a răspuns:

Nici raspunsul la intrebarea de securitate nu-l sti? Acum cativa ani am reusit sa-i schimb parola fratelui meu pentru ca nu o mai stia, acum yahoo mail a devenit mult mai securizat. Sincer, nu cred ca ai cum, doar daca nu exista vreo posibilitate ca in cazul Facebook, sa iei legatura cu cei de la yahoo, sa faci cumva dovada ca tu esti posesorul contului. Fara parola, telefon sau mail de recuperare nu stiu cum ai putea.