| luciboss a întrebat:

Am umblat la calculator si cand il pornesc apare ca se incarca windowsul apoi pe monitor nu se mai vede nimic dar calculatorul inca functioneaza.Dau funda cine imi spune cum sa resetez windowsul.Pot sa intru in safe mode dar nu pot sa accesez unde am umblat.Am windows ultimate

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cand spui ca ai umblat la calculator sa inteleg ca i-ai tras vr-o trei pumni?
Am exact aceiasi problema, tot windows ultimate, nu merge cu recovery nici cu safe mode, cu nimic, totusi calculatorul merge dovada ca de pe el scriu acum bineinteles de pe un alt sistem de operare instalat pe acelasi pc.
Succes!

| DANI_1590 a răspuns:

Ai incercat sa ii dai recovery?