| ElyK20 a întrebat:

Am un abonament cosmote, dar si cartela (de cosmote). Pot incarca cartela prin intermediul abonamentului? Cum?

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Deci scrii asa *444*valoare credit*nr de tel# bun si vine confirmarea sa confirmi si tr sa ai buletinu dp care e facut abonamentu si ai ultimile 4 cifre alea sunt password ce iti cere acolo in mesaju primit de confirmare si o sa scrii *444*password# si dai call/apeleaza ok?:* bafta

| ElyK20 explică (pentru BroascaCuElice):

iar asta va aparea pe factura, nu?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru ElyK20):

Păi îți vine să plătești câți euro ți.ai transferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*100#, apoi urmezi instructiunile prin meniu. Iti va cere o parola: ultimele 6 cifre din CNP-ul pe numele cui este abonamentul. Apoi bagi nr, valoarea de incarcare, si gata!

| ElyK20 explică (pentru anonim_4396):

*100# si apoi ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElyK20):

Cum ce? Nu iti apare un meniu cu ce poti face? De genul: 1. Detalii factura, 2.Reincarca o cartela, 3.Bla bla bla... Nu iti pot spune exact meniul, ca nu imi mai merge cosmoteu' deloc sa apelez sau sa ma apeleze! Tie iti merge?