| Bro_Stefan_2001 a întrebat:

Am un Acer aspire vx 15..cand nu il am la incarcat merge csgo-ul in 30fps pe setari high, si cand il am la incarcat merge in 120... ce pot sa ii fac sa mearga tot in 120fps cand nu il am la incarcat..inaintea mergea, acum nu.

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Iti merge asa deoarece laptopul in timpul jocului(cand nu este la incarcat) consuma mai mult, placa vidoe se incalzeste si toata piesele,"gandeste: mai mult si de aia iti merge asa, tot curentul din baterie se duce catre piese. cand bagi incarcatorul merge mai bine deoarece exista o sursa carei overa curent iar laptopul numai solicita asa mult bateria