| simi1989 a întrebat:

Am un Acer aspire zc 105 ram 6 gb ram hard 1 tb procesor amd 1.4gh si ma intreba cineva daca nu vreau sa il schimb cu un i mac 17inch ram 2gb expandibile pana la 4 procesor 2. 2ghz 500hdd.intrebarea mea e sar merita?

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Nu merita, imac-ul e prost, windows-ul e tare si merge toate jocurile posibile, pe laptop-ul ala al tau te-ar putea duce cs go

| simi1989 explică (pentru Kampion):

Pe Acer joc thief batelfield 4 si altele cu cerinte destul de mari

| Ciuica1Cristian a răspuns:

Nu merita... E diferenta mare intre ele